piątek, 1 lipca 2011

Ulubione dzwięki z głośnika

Dziś randkowy piętek ;) weekendu początek. Szybko minął ten tydzień, a zapowiada się weekend błogiego lenistwa. Eh te piątki, zawsze kojarzą mi się z randkami. Trochę było takich piątkowych spotkań, byłoby co opowiadać :) Bywało śmiesznie, żenująco, irytująco no i magicznie :)


2 komentarze:

  1. A ja tak lubię te twoje randki, może jakieś opisy, chętnie i ja powspominam pewne incydenty :-) Żenująco czy irytująco - nieważne, z perspektywy czasu to przecież się zabawnie wspomina. A dziś piątek bez randki?
    Weekend się zapowiada ciekawie - pewnie się zagubimy w Berlinie, nie wrócimy, spędzimy noc w samochodzie a w niedzielę będziemy dochodzić do siebie ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. no niestety dziś piętek bez randki czekam mnie sprzątanie ... przez to szukanie dowodu przewróciłam pokój do góry nogami, ruszyć się nie mogę ale jest tego plus znalazłam moją ulubiona pomadkę :)A co do randek chyba najbardziej pamiętam ta na której się zjawiłaś i odjechałaś z tym kolesiem :P. Tą na której czułam się jak na spotkaniu z bratem i tą na której miałam wrażenie że spędzam czas i brechtam się z koleżanką. Pamiętam również spotkania z Panem walizka które odprowadziłam na dworzec, a także gościa który się spił dwoma piwami i musiałam go wsadzić do taxówki. Nie sposób nie wspomnieć o 3 godzinnym spacerze w ciągu którego nie spojrzeliśmy na siebie nawet raz i kinie w którym żałowałam ze nie mam miętówki bo z chęcią bym go poczęstowała. Ale była także randka w klubie bilardowym, lecz nie udało mi się zagrać... no na pewno nie w bilarda ;)... i ta zwyczajna, normalna randka na której czułam cały czas napięcie, bo wiedziałam że on chce mnie pocałować i zrobił to w taki sposób że miałam ciarki na ciele poczułam magię..po drodze była jeszcze randka z małym piłkarzem, dziwnym prawnikiem, instruktorem krav magi,koszykarzem, policjantem...no i jeszcze troszkę więcej ale mniej pamiętliwych spotkań :) No co tu dużo mówić lubię poznawać ludzi ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz ;)
Osoby Anonimowe prosimy o podpisanie się imieniem ;)